ליאור אלמוג | רישוי ותכנון אדריכלי
WhatsApp Chat

סטודיו לרישוי ותכנון אדריכלי

ניסיוננו בא לידי ביטוי בשירותי התכנון וההיתרים בבניה הפרטית עם ניסיון של למעלה מ-10 שנים בתעשייה. עם התמחות בקידום הליכי רישוי והיתרי בנייה עבור לקוחות פרטיים, אדריכלים, מעצבים, יזמים וקבלנים.

אנו מאמינים בחיבור ללקוח, לעולם שלו, לדייק את הנוכחות שלו בחלל היומיומי ואיך הוא רואה את החיים בתוך החלל שבו הוא מסתובב. אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא, בדיאלוג פתוח ופורה עם לקוחותינו ובתהליכי עבודה שקופים וברורים לאורך כל התהליך.

מתוך מחויבות זו אנו חותרים להגשת תוצאה מקצועית בלתי מתפשרת, תכנון מוקפד, שמירה על סטנדרטים גבוהים, יצירתיות וחדשנות תוך התחייבות להמשיך ולתת שירות ברמה גבוהה לאורך כל שלבי הפרויקט וגם לאחר סיומו.

לאורך השנים משרדינו קידם מעל 100 בקשות להיתר ועבד עם יותר מ-30 רשויות בארץ.

מהרעיון הראשוני
ועד לאישור הסופי

אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם לקוחותינו על מנת לפתח תכניות מותאמות העונות על הצרכים והחזון שלהם תוך עמידה בדרישות של הרשויות המקומיות.

הגישה השיתופית שלנו מטפחת תקשורת פתוחה ושקיפות לאורך כל התהליך, ומבטיה שהלקוחות יהיו מעודכנים ומעורבים בכל שלב של הדרך ובכך:

היתרונות בלעבוד איתנו

הדרכת הלקוחות בתהליך המורכב ולעיתים ארוך של תכנון וקבלת היתרי בנייה.

חלק מרכזי בשירות שלנו הוא ניווט בתהליך ההגשות. אנו מכירים היטב את חוקי התכנון והבנייה וקריאת התב"עות, ומתכננים תכניות העומדות בדרישות של הרשויות המקומיות.

תהליך העבודה עם הלקוחות שלנו:

עם מומחיות התכנון האדריכלי והידע על תהליך ההיתרים, לקוחות יכולים להיות בטוחים שתכניות הבנייה שלהם והבקשות להיתר יטופלו בצורה המקצועית והמהירה ביותר.